Styl gwiazd

Większość gwiazd kompletnie inaczej ubiera się na co dzień, inaczej na wielkie gale.

Styl gwiazd

Często nie możemy poznać tej osoby, dlatego na portalach plotkarskich nie brakuje zdjęć w makijażu i bez makijażu lub też porównawczych zdjęć z czerwonego dywanu i zdjęćm w luźnym ubraniu i fryzurze. Gwiazdy tak często są zmuszone występować na galach i wyglądać tam rewelacyjnie, że na co dzień wybierają raczej luźny i prosty styl. Oczywiście większość z nich sięga po dobre materiały, jednak nierzadko nie możemy nawet na pierwszy rzut oka przypuszcza, ile mogło kosztować ubranie. Niektóre gwiazdy nie mają jednak nic przeciwko wyróżnianiu się,wybierają obcisłe sukienki, buty na obcasie czy stylizacje retro.

Styl gwiazd

Podkreślanie swojego stylu też pozwala czuć się swobodnie i wygodnie, dlatego też wiele gwiazd nie rezygnuje z wyrażania siebie poprzez strój. Wystarczy popatrzeć na Taylor Swift czy Emme Stone – wyglądają oryginalnie, ale nie oznacza to, że noszą niewygodne ubrania. Nieco inny styl prezentuje Kim Kardashian, która wybiera takie ubrania, które wydają się niepraktyczne i niewygodne. Keira Knightley jest jej przeciwieństwem – zawsze wygląda ładnie i kobieco, chociaż nie zawsze nosi sukienki, wybiera też nieco luźniejszy styl.

Styl gwiazd

Mamy nadzieję, że dzięki naszemu przeglądowi stylizacji gwiazd wybierzesz styl dla siebie. Warto się uczyć, obserwować i wyciągać wnioski, które pozwolą nam zbudować własny styl. Znajdziesz u nas codzienne stylizacje, ale także te na ważne wydarzenia. Zapraszamy do zapoznania się ze stylizacjami ślubnymi, które mogą Ci pomóc wybrać odpowiednią suknię ślubną. Niektórych stylizacji gwiazd oczywiście nie powtórzymy, bo ubrania mogą być naprawdę drogie lub niepowtarzalne, ale możemy się sugerować stylem największych gwiazd filmu czy estrady.

Wpis zawdzięczamy