celebryci jako zwykli ludzie

celebryci jako zwykli ludzie

Phoenix, stolicy Arizony, jest popularnym miejscem dla osób przebywających w południowo-zachodni rejon w USA. Znany jako „Hoozdo ‚(lub potocznie,” to miejsce jest gorące „) w języku Navajo, Phoenix znana jest z organizacji różnych działań i festiwale dla całej rodziny. Jednym z najbardziej popularnych festiwali jest Heard Museum Guild Indian Fair and Market, odbywające się co roku w marcu.

A tribute to America Native American dziedzictwo, Heard Museum Guild Indian Fair and Market jest jednym z najbardziej popularnych amerykańskich Indian wydarzeń Arts narodu, przyciągają turystów i uczestników ze wszystkich zakątków kraju. Targi rozpoczęły się w 1958 roku jako mała targach społeczności planowanej przez wolontariuszy w Muzeum Heard; ugruntowane, muzeum Phoenix oparte Native American rzemiosła z 19 i 20 wieku. Teraz w 29 roku, Targi Indii i Rynek przyciąga ponad 600 najlepszych artystów indiańskich w USA i przyciąga ponad 18.000 zwiedzających.

celebryci jako zwykli ludzie

Na targach Indyjskim i Rynku, biorący udział artyści sprzedają swoje unikalne przedmioty kulturowe. Jadtospis może zawierać biżuterię, odzież, tekstylia, ceramika, beadwork i Katsina lalki z rodzimych artystów w całej Ameryce. Co więcej, udział artyści są zachęcani, aby wprowadzić juried konkurencji. Aby wprowadzić, artyści mogą złożyć jedną pracę w maksymalnie dwóch kategoriach; Następnie sędziowie wybiorą zwycięzcę z ponad 250 zgłoszeń. Dodatkowo, 2007 Indian Fair and Market zobaczy cichy aukcji, w których ponad 50 artystów wpłat specjalnych przedmiotów, a goście do „Best in Show recepcji” może licytować.

Jednak muzeum Gildia Heard Indian Fair and Market to coś więcej niż tylko sztuki i rzemiosła – targów obejmuje również muzykę, taniec i tradycyjne potrawy w swoich uroczystości. Odwiedzający rynku będą mogli skosztować tradycyjnych potraw rdzennych Amerykanów, w tym Hopi piki (chleb składający się z cienkich arkuszy niebieskiej kukurydzy posiłku), Pozole, Apache żołądź zupy i smażyć chleb. Jak również Native American jedzenie, szeroki wybór meksykańskiej i amerykańskiej szerszego taryfy dostępna jest również – tak niezależnie kulinarne smak, masz pewność, aby znaleźć upodobanie do łechtać swoje kubki smakowe.

celebryci jako zwykli ludzie

Tak więc, jeśli myślisz o odwiedzenie Phoenix do Heard Museum Guild Indian Fair and Market, upewnij się, że masz ze sobą całą rodzinę ze sobą; z dużą ilością hoteli rodzinnych w Phoenix, zakwaterowanie nie będzie problemu. Po tym wszystkim, targi to przede wszystkim czas, w którym cała rodzina może się spotkać i docenić wyjątkową przeszłość narodu poprzez obchody sztuki, rzemiosła, muzyki i żywności – tak powinno być zadowoleni przez Amerykanów w różnym wieku.

Andrew Regan jest niezależny dziennikarz w Internecie.

Wpis zawdzięczamy sklepswanson.pl/witamina-c-qualiC2AE-c-kwas-askorbinowy-proszek-200g